Diller

Akademik Personel

 

   İletişim bilgileri Araştırma alanları

 
Prof. Dr. Yuksel Savucu (DEKAN) E-mail :  ysavucu@firat.edu.tr 
Tel : 424-2370000-4467
kişisel web sayfası
 

 

 

Prof. Dr. Cengiz Arslan E-mail :  carslan@firat.edu.tr 
Tel : 424-2370000-4470/6143
kişisel web sayfası
 
 
Prof Dr. Vedat Çınar E-mail :  vcinar@firat.edu.tr
Tel : 424-2370000/ 4482
kişisel web sayfası
 
 
 
Prof. Dr. Bilal ÇOBAN
 
E-mail :  bcoban@firat.edu.tr
Tel :424-2370000-44..
kişisel web sayfası
 
 
 
Doç. Dr. M. Fatih Karahüseyinoğlu E-mail :  fkarahuseyinoglu@firat.edu.tr
Tel : 424-2370000-4483
kişisel web sayfası
 

Doç. Dr. Çetin Tan (DEKAN YRD.) E-mail :  ctan@firat.edu.tr
Tel : 424-2370000-6503
kişisel web sayfası
 
 
Doç. Dr. Serdar Orhan E-mail : sorhan@firat.edu.tr
Tel : 424-2370000-4475
kişisel web sayfası
 
Prof. Dr. Ercan Gür E-mail : egur@firat.edu.tr
Tel : 424-2370000-4476
kişisel web sayfası
 
Prof. Dr. Sebahattin Devecioğlu E-mail : sdevecioglu@firat.edu.tr
Tel : 424-2370000-4424
kişisel web sayfası
 
Doç. Dr. Ali Serdar Yücel E-mail : asyucel@firat.edu.tr , alsetu_23@hotmail.com
Tel : 424-2370000-4486
kişisel web sayfası
 
Doç. Dr. Eyüp Nacar E-mail : hcenacar@firat.edu.tr
Tel : 424-2370000-4465
kişisel web sayfası
 
Doç. Dr. Eyyup YILDIRIM E-mail : eyildirim@firat.edu.tr
Tel : 424-2370000-4485
kişisel web sayfası
 
Doç. Dr. Zeki Çoşkuner

E-mail : zcoskuner@firat.edu.tr

Tel : 424-2370000-4466
kişisel web sayfası

 
Doç. Dr. Atalay Gacar E-mail : @firat.edu.tr
Tel : 424-2370000-4481
kişisel web sayfası
 
Doç. Dr. Ragıp Pala E-mail : rpala@firat.edu.tr
Tel : 424-2370000-4468
kişisel web sayfası
 
Doç. Dr. Yonca Süreyya Biçer

E-mail : ybicer1@firat.edu.tr

Tel : 424-2370000-4472
kişisel web sayfası

 
Doç. Dr. Oguzhan ALTUNGÜL E-mail : @firat.edu.tr
Tel : 424-2370000-4461
kişisel web sayfası
 
Doç. Dr. Yunus Emre Karakaya E-mail :  emrekarakaya@firat.edu.tr 
Tel : 424-2370000-4473
kişisel web sayfası
 
Doç. Dr. Mustafa Karadağ (DEKAN YRD.) E-mail : mkaradag@firat.edu.tr
Tel : 424-2370000-4478
kişisel web sayfası

 

 

Doç. Dr. M. Fatih Uğurlu

 

 

E-mail : ugurlu76tr@hotmail.com
Tel : 424-2370000-4480
kişisel web sayfası
 
cumaali yavuz ile ilgili görsel sonucu Dr. Öğr. Üyesi.Cumaali Yavuz E-mail : cyavuz@firat.edu.tr
Tel : 424-2370000-4471
kişisel web sayfası
 

Doç. Dr. Abdurrahman Kırtepe E-mail : @firat.edu.tr
Tel : 424-2370000-4419
kişisel web sayfası
 

zfoto.jpg

 

Arş. Gör. Baha Engin ÇELİKEL E-mail : becelikel@firat.edu.tr
Tel : 424-2370000-4474
kişisel web sayfası
 

 

 

 

Öğr. Gör. M. Akif KIRAÇ E-mail : ma.kirac@firat.edu.tr
Tel : 424-2370000-3480
kişisel web sayfası
 
Arş. Gör. Muhammed Emre Karaman E-mail : @firat.edu.tr
Tel : 424-2370000-4417
kişisel web sayfası
 
Dr. Öğr. Üyesi.  Yakup Kılıç E-mail : @firat.edu.tr
Tel : 424-2370000-
kişisel web sayfası
 

 

 

Arş. Gör. Dr. Taner Akbulut E-mail :  takbulut@firat.edu.tr
Tel : 424-2370000-4418
kişisel web sayfası
 

Arş. Gör. İsa Çiftçi E-mail : iciftci@firat.edu.tr
Tel : 424-2370000-4421
kişisel web sayfası
 

 

 

 

Arş. Gör. İsa Aydemir E-mail : iaydemir@firat.edu.tr
Tel : 424-2370000
kişisel web sayfası
 

 

 
Türkçe